Sanační frézka PROTOOL model RGP 80-8 E

Na stěny, stropy, podlahy. Kompaktní, obratná a výkonná díky motoru se 750 W. Konstantní počet otáček při zatížení díky výkonové elektronice s tachogenerátorem. Ochrana před poškozením motoru kontrolou teploty vinutí při přetížení elektronika s tachogenerátorem.

Číst dále

Bruska na beton FESTOOL model RG 130E

blank

Diamantová bruska s ideálními otáčkami pro diamantové nástroje. Optimální manipulace a vyvážení při práci na podlahách, zdech a stropech. Bezpečná a rychlá práce u zdi díky integrovanému stěnovému dorazu. Účinné odsávání a automatické utěsnění díky kartáčovému krytu. Rychlý úběr a postup práce díky motoru 1 600 W. Broušení až ke zdi díky odklopitelnému segmentu.

Číst dále

Filtrační jednotka Unger nLite hydroPower

blank

UNGER HydroPower® Ultra nastavuje nový standard v technologii deionizačních filtrů pro čištění čistou vodou. Díky UNGER HydroPower ™ Ultra Filter S je čištění ještě jednodušší a efektivnější díky technologii FloWater 2.0. Pryskyřice zajišťuje lepší průtok vody skrz celou nádrž a tím optimalizuje použití pryskyřice. Každé balení Ultra Harz obsahuje předem rozdělené množství pryskyřice UNGER Premium…

Číst dále