O nás

Naše firma HOROLEZCI.ORG se zabývá výškovými pracemi a pracemi nad hloubkou již více než 15 let. Do našeho portfolia patří široká škála činností – údržba střech a plášťů budov, diagnostiky závad, drobné i větší opravy zahrnující zednické, klempířské, pokrývačské a jiné práce dle potřeby se zaměřením na nepřístupná místa. Většinu zakázek tvoří práce s nutností horolezeckého přístupu.

Díky široké nabídce prací potřebujeme také pestrou škálu nástrojů a nářadí. Vzhledem k tomu, že spoustu nářadí pak zůstává ve skladu nevyužito, rozhodli jsme se jej v době, kdy ho nevyužíváme, poskytnout k využití ostatním. A tak se zrodil nápad otevřít půjčovnu nářadí.

Nově otevřenou půjčovnu nářadí najdete v Michli, Praha 4, pár minut od metra Kačerov. Zákazníkům nabízíme zapůjčení profesionálního vybavení, především značek Hilti, Bosch a Festool. Máme bohatou nabídku nářadí a nástrojů, kterou neustále rozšiřujeme tak, aby si naši zákazníci vždy vybrali to, co potřebují. S výběrem nejvhodnějšího nářadí vám samozřejmě poradíme, zaškolíme vás a poskytneme veškeré potřebné informace, abyste nářadí zvládli používat.

Bezpečnost práce je pro nás velmi důležitá. Naše nářadí a stroje prochází pravidelnou kontrolou a servisem, takže budete pracovat opravdu bezpečně a spolehlivě

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem, pravidelným zákazníkům poskytujeme slevy. Je samozřejmostí, že k půjčovanému nářadí si u nás dokoupíte doplňkový spotřební sortiment (brusivo, vrtáky, apod.).

Jsme vám k dispozici každý den od 7:00 do 17:00. Individuálně se lze domluvit po telefonu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Kromě výškových prací a půjčování nářadí nabízíme také vyřizování stavebních záborů – stavebnizabory.cz